KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14445368
nr 1444 5368
Blandteknik
2 st, Fred Hessler. Signerad, blandteknik, daterad 89, yttermått inklusive ram: ca 68x53cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 januari 2022
kl 19:09:38
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)